Forgotten Stable.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Forgotten Stable.

Życie w stadninie opuszczonej przez ludzi. c:
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Memento Mori

Go down 
AutorWiadomość
Lucyfer

Lucyfer


Liczba postów : 182
Stajnia : Trzecia.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 270 xd
Rodzice : Succubus & Illusion
Potomstwo : Sorrow,Tonight,Mefisto,Amaro

Memento Mori Empty
PisanieTemat: Memento Mori   Memento Mori EmptyWto Kwi 07, 2009 11:04 pm

Zdaję się, że ta kraina schodzi na...robaki, coraz więcej klonów, odczuwam wrażenie, że gdzie nie spojrzę tam widzę siebie lub inne osoby mi znajome.To już nie ten sam świat, teraz liczy się konkurencja i znajomości.
Ale cóż może jeden mój głos, przeciw tak licznej gromadzie?

Ostatnio mało nowości w moim nędznym, potępieńczym życiu.Mam niecne plany co do Lollipop...czas pokaże co może stać się w jej pięknym brzuszku i jaki źrebak przyjdzie na świat, nie boję się stwierdzić, że będzie to potomek z piekła rodem.I na pewno mając wdzięk po mamusi i istny rozum jak i pociąg po tatusiu, szybko zainteresuje okoliczne, wolne klacze.czas pokaże..choć teraz zamiast patrzeć przed siebie, ciągle zerkam w przeszłość, szukając tego co było...

Opieram się wrażeniu, że każdy myśli teraz iż jest najlepszy, może czas wprowadzić was w błąd i pokazać kto tu rządzi...nie amrtwcie się, diabeł pokaże rogi ;>
Powrót do góry Go down
 
Memento Mori
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forgotten Stable. :: Poza Stajniami. :: Las. :: Biblioteka.-
Skocz do: