Forgotten Stable.
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Forgotten Stable.

Życie w stadninie opuszczonej przez ludzi. c:
 
IndeksIndeks  GalleryGallery  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Polana w Lesie.

Go down 
+24
Archie
Hawaii
Sensetri
Lucky
Książe
Ice
Venus
Eos
Diamond Shine
Oslo
Giera
Amber
Samhaine
Depth
Arena
Snowy
Carpe Bliss
Death Show
Lollipop
Ikar
Valeroy
Rozalia
Nuit
Lilia
28 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Next
AutorWiadomość
Carpe Bliss

Carpe Bliss


Liczba postów : 831
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 180 FP

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:10 pm

Spojrzał w stronę Amaro i kiwnął lekko łbem. Po chwili ponownie uniósł łeb, patrząc wprost na niebo. Coś go tam ciekawiło, lecz sam nie wiedział co dokładnie.
Powrót do góry Go down
Nuit
Przywódczyni Stajni.
Przywódczyni Stajni.
Nuit


Liczba postów : 1256
Tytuł : Admin / Mistrz Gry /
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 240 FP
Ruja : -
Ciąża : -
Rodzice : Wymordowani.
Potomstwo : Hawaii
Przedmioty : Jadeitowy kryształ

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:13 pm

Zamyśliła się przez chwilę, mrużąc stalowe oczy. Może i miała racje? A niech to, nie ważne.
- Ciekawe co byś zrobiła, gdybyś nagle musiała zmienić wszystko, co dla Ciebie, tak naprawdę, było cenne? - Zapytała, przechylając łeb. Nie ukrywała, że była zainteresowana jej odpowiedzią. Skinęła łbem do nowego, teraz niezbyt nim zainteresowana. Jeżeli będzie czas, to z nim jeszcze porozmawia.
Powrót do góry Go down
http://valeshar.forumsrpg.net
Venus

Venus


Liczba postów : 678
Tytuł : Elita | Niewolnica Karrila - Rozkosz.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 99 FP
Zdrowie : Zdrowa.
Ruja : Tak
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Valia x Mars

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:14 pm

Zastrzygła uchem i powoli skinęła nieznajomej łbem. Oparła się o drzewo, przyroda z takim zapałem i z taką szybkością budziła się ze snu. Venus ziewnęła przeciągle, jakby dając matce naturze znak, żeby i nią się zajęła.
Powrót do góry Go down
Amaro

Amaro


Liczba postów : 7
Tytuł : Reproduktor.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 50 FP
Ruja : ndt
Ciąża : ndt
Rodzice : Lucyfer x ?

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:16 pm

Zniżył łeb do kopyt i skubnął się w pęcinę.Zamrugał porozumiewawczo do koni, które w jakiś sposób zwróciły na niego uwagę.Skubnął trawę nerwowo i zaraz zadarł łeb.
Powrót do góry Go down
Carpe Bliss

Carpe Bliss


Liczba postów : 831
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 180 FP

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:18 pm

- Carpe Bliss - powiedział w kierunku ogiera, przenosząc chwilowo na niego wzrok.
Powrót do góry Go down
Amaro

Amaro


Liczba postów : 7
Tytuł : Reproduktor.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 50 FP
Ruja : ndt
Ciąża : ndt
Rodzice : Lucyfer x ?

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:19 pm

-Amaro-Odparł dźwięcznie.Pochodził z dalekich stron, niedawno tutaj przybył, cóż akcent był inny, bardziej spokojny i miękki.Zastrzygł uszami ciekawie i podszedł do ogiera.-Długo tu jesteś?Opowiedz mi o tej krainie i koniach-Tupnął noga jakby ponaglając towarzysza-tak był ciekawy.
Powrót do góry Go down
Hija

Hija


Liczba postów : 37
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50
Zdrowie : Zdrowa, silna klacz
Ruja : nie
Ciąża : nie
Rodzice : nie znam
Potomstwo : brak

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:22 pm

- Ja - spojrzała na Nuit zmieszana. - Nie wiem nigdy takich dylematów nie miałam. Lecz chyba rzeczywiście bym nowego prędko nie polubiła. - na jej pysku pojawił się cień uśmiechu. Schyliła łeb na chwilę by skubnąć trochę młodej i soczystej trawy.
Powrót do góry Go down
Carpe Bliss

Carpe Bliss


Liczba postów : 831
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 180 FP

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:23 pm

- O ile dwa miesiące można nazwać mianem długiego przebywania tutajto tak, jestem tutaj już długo - powiedział do ogiera.
- Huh, raczej nie mam co odpowiedzieć. Dzowiesz się wszystkiego w swoim czasie. Przecież możesz mieć inny pgląd na to wszystko niż ja, prawda.? - dodał po chwili.
Powrót do góry Go down
Venus

Venus


Liczba postów : 678
Tytuł : Elita | Niewolnica Karrila - Rozkosz.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 99 FP
Zdrowie : Zdrowa.
Ruja : Tak
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Valia x Mars

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:23 pm

Otarła się bokiem o drzewo i ruszyła sprężystym krokiem dookoła polany. Spróbowała się zganaszować, przypominając sobie, jak robiła to kiedyś Nuit. Wyszło jej to jednak bardzo nieudolnie.
Powrót do góry Go down
Amaro

Amaro


Liczba postów : 7
Tytuł : Reproduktor.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 50 FP
Ruja : ndt
Ciąża : ndt
Rodzice : Lucyfer x ?

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:24 pm

-Prawda, ale zawsze mogę dowiedzieć się czegoś interesującego i mogę wysłuchać zdania każdego na temat tej krainy by potem móc rozważać.A teraz na starcie, gdy dopiero tu przybyłem chciałbym mniej więcej wiedzieć co i jak.-Parsknął i zarzucił łbem tak że niesforna grzywka nie przysłaniała mu już oczu.
Powrót do góry Go down
Carpe Bliss

Carpe Bliss


Liczba postów : 831
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 180 FP

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:27 pm

- Nie wiem, jakoś nie mam dokładnej opinii o tym miejscu - mruknął. Zastanawiał się, czy ogier był w Jedynce czy tez Trójce. Cóż, na tą drugą mu nie wyglądał, ale kto wie...
- Jedynka.? - zapytał się, usmiechając się lekko.
Powrót do góry Go down
Nuit
Przywódczyni Stajni.
Przywódczyni Stajni.
Nuit


Liczba postów : 1256
Tytuł : Admin / Mistrz Gry /
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 240 FP
Ruja : -
Ciąża : -
Rodzice : Wymordowani.
Potomstwo : Hawaii
Przedmioty : Jadeitowy kryształ

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:28 pm

- Hm, no właśnie - rzuciła sucho. Może to, co powiedziała wcześniej było przesadą? No dobrze, przesadziła. Machnęła ogonem, kątem oka łupiąc na nowego. Zauważyła, że Jedynka. Cóż, nie było to trudne. Trójki sprawiały wrażenie, hm, pozerów.
Powrót do góry Go down
http://valeshar.forumsrpg.net
Venus

Venus


Liczba postów : 678
Tytuł : Elita | Niewolnica Karrila - Rozkosz.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 99 FP
Zdrowie : Zdrowa.
Ruja : Tak
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Valia x Mars

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:29 pm

Zwiesiła jedno ucho i ruszyła spokojnym kłusem w stronę karczmy.
Powrót do góry Go down
Amaro

Amaro


Liczba postów : 7
Tytuł : Reproduktor.
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 50 FP
Ruja : ndt
Ciąża : ndt
Rodzice : Lucyfer x ?

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:30 pm

-jakżeby inaczej, ale jak myślę dla ogierów z trójki macie nieprzyjemny charakter?-Spojrzał z ukosa na Carpe Blissa.Jakaś cześć Amaro przecież stamtąd pochodziła, ale w sumie to wszystko wydawało mu się głupie, żeby nienawidzić kogoś ze względu na grupę w której żyje.Cóż on nie wybierał, ale nie miał zamiaru być fałszywy, bynajmniej jeśli coś do kogoś zawsze miał to mówił to wprost.A to że on jest w jedynce nie będzie wnikało na jego wpływ na trójkę.Każdy zasługuje na szanse, a czy dobrze ją wykorzysta to już jego wybór.
Powrót do góry Go down
Hija

Hija


Liczba postów : 37
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50
Zdrowie : Zdrowa, silna klacz
Ruja : nie
Ciąża : nie
Rodzice : nie znam
Potomstwo : brak

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:32 pm

Spojrzała na bułanego ogiera. Trzeba powiedzieć, że przypadł jej on do gustu lecz dziwny jej się wydawał. Brakowało jej czegoś w jego zachowaniu. - Witaj - rzekła lecz nie odwróciała się w jego stronę. Wolała obserowoać go kątem oka. Nie wiedziała jakie ma on zamiary. Domyśliła się jednak, że jest z jedynki.


Ostatnio zmieniony przez Hija dnia Wto Kwi 14, 2009 8:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Venus

Venus


Liczba postów : 678
Tytuł : Elita | Niewolnica Karrila - Rozkosz.
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 99 FP
Zdrowie : Zdrowa.
Ruja : Tak
Ciąża : Nie <3
Rodzice : Valia x Mars

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:33 pm

//On jest bułany!
Powrót do góry Go down
Carpe Bliss

Carpe Bliss


Liczba postów : 831
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 180 FP

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:34 pm

- Czy ja wiem. To zależy do konia. Niekótrzy szanują a niektórzy wręcz odwrotnie - powiedział, wzruszając lekko łopatkami. Spojrzał kątem oka na wszystkich pozostałych.
Powrót do góry Go down
Nuit
Przywódczyni Stajni.
Przywódczyni Stajni.
Nuit


Liczba postów : 1256
Tytuł : Admin / Mistrz Gry /
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 240 FP
Ruja : -
Ciąża : -
Rodzice : Wymordowani.
Potomstwo : Hawaii
Przedmioty : Jadeitowy kryształ

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:39 pm

Odskoczyła od Hiji i zaczęła łazić w kółko, z braku jakiegokolwiek innego zajęcia. Stwierdziła, że czas pobawić się mocą. Promienie słoneczne w tej części Forgotten nie mogły już osłabić jej magii, więc nie widziała przeszkód. No, może obecność innych koni może ją trochę rozpraszać, ale postara się o tym nie myśleć. Na początku pojawiło się zaledwie kilka szarych plamek, o różnej tonacji. Później jednak cała iluzja przybrała kształt drobnej, jasnej sowy. Nieźle, jak na początek.
Powrót do góry Go down
http://valeshar.forumsrpg.net
Hija

Hija


Liczba postów : 37
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50
Zdrowie : Zdrowa, silna klacz
Ruja : nie
Ciąża : nie
Rodzice : nie znam
Potomstwo : brak

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 8:43 pm

Spojrzała na iluzję wykonaną przez Nuit. Pokiwała łbem w wyrazie uznania. Pochyliła łeb by znów trochę trawy poskubać i głód zaspokoić. Wierzgneła tylnim kopytem by się od much opędzić. Lubiłą wiosnę lecz nie lubiła tych natrętnych owadów, które potrafiły boleśnie ukąsic.
Powrót do góry Go down
Saline

Saline


Liczba postów : 33
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 129 FP
Ruja : Tak
Ciąża : Nie
Rodzice : Zabici..
Potomstwo : -
Przedmioty : -

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:27 pm

Wkłusowała zgrabnie i szybko podnosząc wysoko kopyta. Ogon miała lekko uniesiony,ale prosto.
-Salve - rzuciła do obecnych i stanęła skinąwszy łbem.
Powrót do góry Go down
Carpe Bliss

Carpe Bliss


Liczba postów : 831
Stajnia : Pierwsza.
Płeć : Ogier.
Forgotten Points : 180 FP

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:29 pm

Kiwnał łeb do klaczy, która tu przed chwilą przyszła. Zwiesił bez większego powodu jedno ucho. Łeb skierował ku wszystkim koniom, które tu były.
Powrót do góry Go down
Hija

Hija


Liczba postów : 37
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50
Zdrowie : Zdrowa, silna klacz
Ruja : nie
Ciąża : nie
Rodzice : nie znam
Potomstwo : brak

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:30 pm

- Satano - rzuciła nieznajomej klaczy. Patrzyła na nią uważnie i zastanawiała się dlaczego czuje jakby ją znała. - Jesteś z dwójki, prawda? - spytała - I masz jakąś moc, czuję to. - rzekła. Patrzyła na nią próbując odgadnąć co ją do niej ciągnie.
Powrót do góry Go down
Saline

Saline


Liczba postów : 33
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 129 FP
Ruja : Tak
Ciąża : Nie
Rodzice : Zabici..
Potomstwo : -
Przedmioty : -

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:33 pm

Skinęła łbem do znajomych i karej klaczy.
-Saline,tak z dwójki a Ty jeżeli można wiedzieć ? -spytała uprzejmie.
-Moc jak moc,właściwie to przecież ranga.Wolf. - Powiedziawszy dość głośno i z akcentem trochę cichszym głosem burknęła nazwę rangi.
Powrót do góry Go down
Hija

Hija


Liczba postów : 37
Stajnia : Czwarta.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 50
Zdrowie : Zdrowa, silna klacz
Ruja : nie
Ciąża : nie
Rodzice : nie znam
Potomstwo : brak

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:35 pm

- Jestem z Czwórki - odparła dumnie. - Rzeczywiście mocą tego nazwac się nie da ale już wiem czemu ciągnęło mnie do Ciebie. - uśmiechnęła się. - Jesteśmy do siebie podobne. Też mam podobną rangę Panther. - rzekła
Powrót do góry Go down
Saline

Saline


Liczba postów : 33
Stajnia : Druga.
Płeć : Klacz.
Forgotten Points : 129 FP
Ruja : Tak
Ciąża : Nie
Rodzice : Zabici..
Potomstwo : -
Przedmioty : -

Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 EmptyWto Kwi 14, 2009 9:37 pm

-Ahh.. jeżeli wiadomo jaką masz rangę wiadomo tak że jakie zwierzę. - Zaśmiała się cicho patrząc na jej maść ,która na prawdę pasowała do rangi.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Polana w Lesie. - Page 43 Empty
PisanieTemat: Re: Polana w Lesie.   Polana w Lesie. - Page 43 Empty

Powrót do góry Go down
 
Polana w Lesie.
Powrót do góry 
Strona 43 z 44Idź do strony : Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Forgotten Stable. :: Poza Stajniami. :: Las.-
Skocz do: